Voorjaarscompetitie
KNLTB Landelijk Voorjaar 2014 | |
2526 Zondag Hele dag 2e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar T.C. Rulec 1 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Eline Kriek Daphne Engelen Ruud Deckers Jack Donders Veerle Vrenken Britt van der Loo Kris van Neerven Bruce Verdonschot* Sybren Versteeg* * vanwege de leeftijd mag wekelijks één van deze twee jongens meespelen. |
2528 Zondag Hele dag 2e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar T.C. Rulec 2 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Annekatrien de Maat Fabiënne Simons Chanel Fabri Isabelle Steiner Yves de la Bretonière Lenn Frenken |
5035 Zondag Hele dag 3e klasse Meisjes 11 t/m 14 jaar T.C. Rulec 1 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Elise Schonkeren Lotte van Pol Jolie Peeters Renée Caris Roos Bongers Elyanne van der Leeden |
0138 Zondag Hele dag 6e klasse Gemengd senioren T.C. Rulec 1 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Frank Jongen Chantalle van Berkel Joep Verschueren Gwen van Montfort |
Districtscompetitie regio Zuid Voorjaar 2014 | |
3015 Dinsdag Morgen 2e klasse Dames dubbel 35+ T.C. Rulec 1 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Mary van Hunsel Monica Mertens Marion Verbeek Octavie Rosbergen Annie Schreurs Yvonne Scherpenhuysen |
|
0710 Vrijdag Middag 2e klasse Gemengd dubbel 55+ T.C. Rulec 1 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Gerrit Houben Conny Houben Frans van Eck Nelly Schoordijk Yvonne Scherpenhuysen Ger Linssen |
0802 Vrijdag Avond Hoofdklasse Gemengd dubbel 35+ T.C. Rulec 1 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Anita van de Schoor Sjra Roufs Henk van Neerven Anke Huijnen Jolante van Berkel Koos Driessen |
0877 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+ T.C. Rulec 3 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Helen Coolen Chantal Schoordijk Joep Corbey Gerard Greefkens Allard Hessel Debby Schreurs |
0879 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+ T.C. Rulec 2 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Monique Driehuis Sander Driehuis Judith Hermans Frank Hermans Christianne Vermuë |
0934 Vrijdag Avond 4e klasse Gemengd dubbel 35+ T.C. Rulec 4 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Ludger van Vilsteren Sandra van Vilsteren Leon Konickx Ger Driessen Mariette Degreef Susanne Deckers Wil van de Schoor Johan Verkennis Michelle Verkennis |
2477 Vrijdag Avond 4e klasse Heren dubbel 35+ T.C. Rulec 2 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Jos Deckers Hans Frenken Paul Degreef Roland Voermans Andre de la Bretoniere Jo Heuijerjans Perry Konings |
2478 Vrijdag Avond 4e klasse Heren dubbel 35+ T.C. Rulec 1 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Hendrik Noordermeer Johan Hermanussen Frank Geukemeijer Piet Soentjens Ruud Beelen Jules van Hensberg |
3935 Vrijdag Avond 3e klasse Dames dubbel 35+ T.C. Rulec 1 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Gerda Verstappen Wendy van Poll Monique Claus Nicole Bemelmans |
5400 Zaterdag Hele dag Open klasse Meisjes 11 t/m 14 jaar T.C. Rulec 1 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Evy Verkennis Jade de la Bretonière Fréderique de Maat Anke Rutten Noa Geenen Maud Verkennis |
0068 Zaterdag Hele dag 3e klasse Gemengd 17+ T.C. Rulec 1 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Monique Deckers Hans Deckers Tom Lodewijks Natalie Schouten Miriam Frenken Timothy van den Heuvel Reserve: Mark Hebben |
2661 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames 17+ T.C. Rulec 1 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Lonneke Verlinden Mieke Peeters Pauline Hendrickx Wendy Wanten Sandra Stakenborg Silvie Verlinden-Brouwers |
2808 Zaterdag Hele dag 2e klasse Dames dubbel 35+ T.C. Rulec 1 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Christianne van Melick Helie Bremmers Henriëtte Heerschap Silvia van der Kop Karin Voermans Saskia van Neer Susanne Caris |
GROEN, woensdag 10 t/m 12 jaar, 2014 | |
Groen 1 - Afdeling 012* T.C. Rulec 1 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Jente Voermans Quin Frenken Daan Caris Loek Habets Cas Peeters * Er worden 2 Groene teams opgegeven. De jongens wisselen onderling. |
Groen 1 - Afdeling 021* T.C. Rulec 2 Wedstrijden, Stand en Uitslagen Spelers
Kaj Geenen Daan Keulen Stef Schreurs Stef Konings |
Algemeen reserve senioren: Robert Coolen