Rabo Clubsupport 2022

Rabo Clubsupport 2021

Net als vorig jaar heeft de Rabobank de ClubSupport actie georganiseerd. 
Uiteraard heeft TC Rulec zich aangemeld, waardoor iedereen die TC Rulec een warm hart toedraagt op onze club kan stemmen. Dit kan vanaf  5 september tot en met 27 september.

Voor TC Rulec betekent dit dat we de medewerking van alle leden nodig hebben die (uiteraard) onze club een warm hart toedragen. Door het uitbrengen van jouw stem(men) steun je de vereniging al snel met vele Euro’s. En uiteraard mag je je vrienden, familie en kennissen aansporen om ook minstens 1 stem aan TC Rulec te schenken. Wacht dus niet langer en doe mee!!!
Alvast bedankt voor je actie en steun!

Stemmen via de Rabo App of Internetbankieren gaat als volgt:

  • Log in op de App of Internetbankieren.
  • Ga naar ‘Service’ en vervolgens naar ‘Lidmaatschap’.
  • Klik op de tegel ‘Rabo ClubSupport’ en vervolgens op de oranje knop ‘Breng je stem uit’.
  • Kies minimaal 3 verenigingen waarop je wilt stemmen en druk op de oranje knop ‘Stem bevestigen’. Om het zoeken gemakkelijker te maken kun je een filter instellen of gebruik maken van de zoekfunctie. Onze vereniging vind je door op Rulec te zoeken.
  • Druk tot slot op de oranje knop ‘stemmen indienen’.

Ga direct naar rabo-clubsupport.nl.

Wij maken gebruik van functionele cookies. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.